Czym jest pozycjonowanie stron?

SEO (ang. search engine optimization), czyli pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych to działania związane z odpowiednia budową serwisu internetowego oraz linkami zwrotnymi do danego adresu. Działania te mają na celu osiągnięcie najwyższego z możliwych miejsc w wyszukiwarkach internetowych na wybrane przez nas frazy (słowa kluczowe).

Działania związane z pozycjonowaniem dotyczą głównie najbardziej znanej wyszukiwarki na Świecie, jaką jest Google.pl – to bez wątpienia lider w wyszukiwaniu nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Pozycjonowanie strony internetowej w Google.pl jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla Klienta. Dzięki temu liczba odwiedzających (potencjalnych klientów) jest znacznie wyższa. Dzisiaj ponad 90% użytkowników korzysta z wyszukiwarki Google.pl.

Nasze usługi związane są z profesjonalnym pozycjonowaniem stron www, które są najbardziej efektywnym narzędziem w dobie XXI wieku. Szukając informacji w sieci, klient zwraca uwagę tylko na pierwsze strony wskazane przez wyszukiwarkę. Pierwsza piątka, tzw. TOP 5 to najważniejsze miejsce w którym może znaleźć się również Twoja firma!

Codziennie ktoś używając wybranych fraz, poszukuje firmy, marki, wybranego towaru, miejsca. Będąc w TOP5 dajesz sobie szansę na szybki rozwój i sukces we własnym biznesie. Jeśli chcesz aby Twoja firma zaczęła przynosić prawdziwe zyski, skontaktuj się z Nami! Pokażemy Ci jak prowadzić skuteczny i widoczny biznes w internecie.

 

 

Dlaczego warto korzystać z Naszych usług?

Wysoka pozycja w wyszukiwarce zapewni każdej firmie większe dochody i popularność. Nasza firma proponuje usługi najwyższej jakości – szybko, skutecznie i pewnie!
Oferujemy Państwu płatność tylko za pierwsze 5 wyników wyszukiwań wraz z stałą opłatą ryczałtową w kwocie 20% wartości wyceny wyrażenia. Przykładowo, jeśli wycenimy dane wyrażenie na kwotę 100 zł za pierwsze 3 miejsca i 90 zł za miejsca 4 i 5, dodatkowo na koniec każdego miesiąca wystawimy fakturę w wysokości 20 zł. W takim modelu rozliczeń umowę podpisujemy na okres 6 – 9 miesięcy, w zależności od trudności wyrażeń.

 

 

Darmowe doradztwo z zakresu marketingu internetowego.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko usługi, ale również doradztwo oparte na wieloletniej wiedzy oraz doświadczeniu. W czasie prowadzenia kampanii dotyczącej pozycjonowania, oferujemy pomoc w zakresie e-biznesu oraz skutecznych rozwiązań w tym zakresie. Podczas wykonywania zlecenia jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej godzinie. Pomagamy, doradzamy i inspirujemy.

 

Bezpłatna analiza keywords.

Czym jest keywords? To słowa kluczowe (frazy) używane w pozycjonowaniu. Ich celem jest wypozycjonowanie danej strony internetowej pod konkretnymi wyrazami. Dobranie odpowiednich fraz jest bardzo ważnym elementem skutecznego wyszukiwania strony w Google.pl. Dzięki temu firma będzie cieszyć się z większej liczby klientów oraz zamówień. Nasza usługa obejmuje analizę, mającą na celu konkurencyjne stworzenie fraz, które sprawią, że będziesz na pierwszym miejscu!

 

Darmowa optymalizacja strony www.

Przed przystąpieniem do pozycjonowania, wykonamy optymalizację strony w celu „zaprzyjaźnienia” jej z popularnymi wyszukiwarkami. Zrobimy to całkowicie za darmo!

 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Nasze usługi to przede wszystkim bezpieczeństwo. Firmy proponujące pozycjonowanie stron www za bardzo niską cenę, często prowadzą do upadku całego serwisu bądź strony. Wybranie nieodpowiednich metod w całości wykluczy ją z wyszukiwarki, co negatywnie wpłynie na wizerunek firmy pozycjonowanej. My kierujemy się skutecznymi metodami, sprawdzonymi od lat. Dbamy o wizerunek Naszego Klienta, jak o swój własny.

 

Dokładne raportowanie.

Każdego miesiąca przygotowujemy dokładny raport, dzięki czemu mogą Państwo ocenić skuteczność Naszej pracy. Dostęp do szczegółowych statystyk odwiedzin wybranej strony internetowej to podstawowe narzędzie, które również otrzymuje od Nas Klient. Efektywność działań jest zatem cały czas śledzona.

 

Konkurencyjne ceny.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w celu spełniania wszystkich wymagań Klienta w określonym przez Niego budżecie. Planowanie kampanii SEO jest bardzo ważnym szczegółem. Nasza firma daje 100 procent gwarancji na to, że podejmowane przez nas działania skutecznie wpłyną na dotychczasowe dochody Państwa firmy.

 

W celu dokładnego omówienia współpracy, zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza kontaktowego.